Izlasot šo, vairs nekad nemetīsiet ārā sarkano sīpolu mizas!

skins-e1455560484226-63

Daudzi nemaz nezina, ka augļu un dārzeņu mizas satur ļoti daudz antioksidantus un daudzas citas ļoti noderīgas vielas, kas var uzlabot veselības stāvokli.

Labs piemērs ir arī sarkanais sīpols, kura mizas sastāvā ir kvercetīns, kas regulē asinsspiedienu un iedarbojas kā lielisks profilaktiķis sirds un asinsvadu slimību ārstēšanā, tajā skaitā ārstējot arī aterosklerozi.

Ja saviem ēdieniem klāt pievienosiet sīpolu mizas (zupas, ragū utt.), nodrošināsiet savu organismu ar spēcīgiem antioksidantiem un citām barības vielām.

Sīpoli tiek uzskatīti par vienu no visveselīgākajiem produktiem, kam piemīt spēcīgas antibakteriālās īpašības. Tie ļoti noder cukura līmeņa regulēšanai asinīs, var pārtraukt deguna asiņošanu, iznīcināt vēža šūnas un ar C vitamīna palīdzību nostiprināt imunitāti.

Lai uzzinātu vairāk par to, kā izmantot sīpolu mizas tā, lai tās dotu labumu veselībai, šķir nākamo lapu


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close