Ir vēlme, bet nav laika? 5 lieliski vingrinājumi visaizņemtākajiem

Esam apkopojuši 5 vienkāršus, taču rezultatīvus vingrinājumus, kurus izpildīt spēs pat mūždien aizņemtie. 

Fiziskie vingrinājumi ir būtisks katra cilvēka dzīves aspekts. Bet ko lai iesāk, ja saspringtais grafiks veltīt pilnvērtīgu laiku regulāriem treniņiem neļauj? Šādām reizēm treneri sarūpējuši vingrinājumus, kas būs efektīvi arī neveltot tiem savas dārgās dzīves stundas.

Planka pozīcija

Ar šo vingrinājumu iespējams stiprināt pēcpuses muskuļaudus, kā arī slīpos, taisnos un šķērsos vēdera muskuļus. Efektivitāte ir tajā, ka pavisam neilgā laika sprīdī aktīvi tiek nodarbināti visi augstākminētie muskuļi.

Treneri iesaka sākt ar klasisko pozīciju, bet pēc tās apguves pāriet pie komplicētākām variācijām. Piemēram, planka pozu iespējams veikt, atbalstoties tikai uz vienas rokas un kājas (pa diagonāli).

Pietupieni

Optimāla izvēle ir tiem, kas būtisku dienas daļu pavada pie datora. Pietupieni ļauj nodarbināt tās ķermeņa daļas, kas ilgstoši atrodas pasīvā pozīcijā. Šis vingrinājumu tips ļauj uzturēt kārtībā kājas, pēcpusi, mugurkaulu un pat vēderu. Taču būtiski pietupienus veikt pareizi. Turklāt, vingrinājumi stiprina ceļgalus, kā rezultātā traumu gadījumā tie netiek bojāti. Turklāt pietupieni uzlabo vispārējos sporta rādītājus un pozitīvi ietekmē ne vien veselību, bet arī pašsajūtu.

Pārējos vingrinājumus lasiet nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru