Fantastiskas fotogrāfijas, kas attēlo dzīves skaistumu

Sekundes tūkstošdaļā notverts kadrs, debesu skaistums saulrietā, krītošas koka lapas vēlā rudens vakarā – šie un vēl daudzi citi dzīves sīkumi ir tie, kas padara mūsu dzīvi tik skaistu. 

Mūsdienu cilvēkam ir jāiemācās apstāties un palūkoties sev apkārt, jo pat pa ceļam no skolas, darba vai veikala iespējams visapkārt pamanīt ko tādu, kas sniedz mūsu dzīvei jēgu. Vai nu tas būtu suns, kas no auto loga ķer ūdens piles, vai arī tantiņa, kas viena pati sēžu uz soliņa un viņas ēna met supervaroņa tēlu. Katra paša rokās ir noteikt to, cik viņa dzīve ir skaista. Tādēļ saņemiet arī sevi rokās, lai atvērtu acis un ieraudzītu, cik daudz skaista ir šajā pasaulē!

Lai redzētu vēl fantastiskus kadrus, šķiriet nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close