Dievs ir paredzējis šīm zodiaka zīmēm smagu dzīvi. Tikai šādi tu to vari labot!

Ne vienmēr viss notiek tā kā mēs to vēlamies. Reizēm mums ir dots grūts liktenis. Šķēršļi pie šķēršļiem. Kā ar to sadzīvot? 

Šīm piecām Zodiaka zīmēm dažādi dzīves pārbaudījumi uz izturību un viņu spējām ir teju viņu ikdiena. Taču labs ir tas, ka viņu smago pārbaudījumu dēļ šīs zīmes pārstāvji tiek apbalvoti ar daudziem patīkamiem dzīves brīžiem.

Nesatraucieties, ja arī jūsu Zodiaka zīme atrodas šo piecu pārstāvju vidū, kuriem dzīve ir piespēlējusi daudz smagāku likteni. Tieši grūtības palīdz jums kļūt stiprākiem un pārvarēt visu to, ko patiesībā, šķiet, nevarētu izdarīt. Paradoksāli ir tas, ka, jo vairāk Visums jums dod pārbaudījumus, jo labākas jums veidojas ar to attiecības.

Zivis
Liktenis Zivis tur nemitīgā spriedzes situācijā. Pēc dabas jūtīgi un emocionāli, viņi bieži vien nespēj pieņemt izvēli, parasti šādi iespaidojot sevi ne tikai psiholoģiski, bet arī fiziski. Šīs zīmes pārstāvji nemitīgi cīnās ar likteni, pārdzīvo dažādus pārbaudījumus. Viņi var būt pārliecināti tajā, ka, jo vairāk liktenis sniedz viņiem pārbaudījumus, jo dāsnāk tas viņus pēcāk dzīvē apbalvos. Ar šādu pārliecību iespējam sļoti viegli piesaistīt visas likstas un nelaimes, jo domas ļoti viegli spēj materializēties.

Astrologi iesaka Zivīm nepieņemt Likteņa sitienus kā kaut ko pašu par sevi saprotamu vai pat pienākumu, vajag pacensties tikt galā ar sevi un vērsties pret savām domām, lai tās neapgrūtina jūsu dzīvi vēl vairāk. Atliek vien reizi apstāties un kārtīgi pārdomāt savu domu un savu rīcību rezultātus, lai saprastu dažādu pārbaudījumu, likstu un negāciju likumsakarību jūsu dzīvē. Meditācija “Dzīves ceļš” palīdzēs jums atrast pareizo stratēģiju, sākot baudīt savu darbību rezultātus, nevis sēdēt un gaidīt kārtējo likteņa pavērsienu.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru