Der zināt: mīkstajās mēbelēs svarīgākais paslēpts zem auduma

Mīkstas, polsterētas mēbeles piešķirs dzīvojamai istabai stilu vai laikmeta noskaņu. Tomēr atcerieties, ka svarīgākais ir paslēpts zem auduma virskārtas.

Dīvānus vai atpūtas krēslus parasti lietojam katru dienu, tāpēc tiem ne vien jāizskatās pievilcīgi un jāharmonē ar pārējo iekārtojumu, bet arī jābūt praktiskiem, stingriem un izturīgiem gan konstrukcijas, gan ārējās apdares ziņā.

Mūsdienīgi atpūtas krēsli un dīvāni sastāv no pamata rāmja, vairākām iekšējo atsperu vai putu kārtām vai putām un mīkstā polsterējuma.

Ieteicams izvēlēties cietkoka rāmi, piemēram, ceplī žāvētu kļavu un ozolu, nevis priežkoka rāmi.

Labāki ir sēdekļi ar cilpu atsperēm un blīvu un ciešu tīklojumu starp rāmi un atsperēm un spilvenus ar akurātiem nošuvumiem un šuvēm. Vaļīgi diegi var liecināt par zemas kvalitātes darbu. Mikrošķiedra, āda un audums ar faktūru kalpo ilgāk.

Ja vēlaties uzzināt, kā izvēlēties patiešām ērtas mēbeles, šķiriet nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close