Daudzas sievietes cieš no sēnīšu infekcijām, kuras patiesībā iespējams izārstēt mājas apstākļos!

kobieta-bol-brzucha

Rauga sēnīte (kandidoze) ir infekcijas slimība, kura attīstās sievietes dzemdē. Lielos daudzumos rauga sēnīte nav kaitīga un nekādas negatīvas sekas uz sievietes veselību neatstāj.

Problēmas sākas tad, ja sēnīšu daudzums palielinās, jo tad runa jau ir par nopietnām veselības problēmām.

Par laimi, ārstēšanās ir salīdzinoši vienkārša un to iespējams darīt mājas apstākļos.

Iemesls, kādēļ attīstās rauga sēnīte

Candida Albicans ir viens no galvenajiem rauga sēnīšu infekcijas izraisītājiem. Pat tad, ja esat pilnīgi vesela, dzemdē tik un tā būs neliels daudzums baktēriju un rauga sēnīšu šūnu. Sievietes organisms spēj nodrošināt ar baktēriju, kas regulē rauga sēnīšu attīstības procesus.

Rauga sēnītes attīstība ir saistāma ar organisma disbalansu. Arī antibiotikas var pasliktināt kopējo veselības stāvokli. Tas pats attiecas arī uz pārlieku augstu estrogēna līmeni organismā tām sievietēm, kuras ir stāvoklī vai veic hormonālās terapijas.

Lai uzzinātu vairākus veidus, kā šo sēnīti izārstēt mājas apstākļos, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close