Citronu un ķiploku maisījums – iedarbīgākais līdzeklis sirdsdarbības normalizēšanai!

capture

Citronu un ķiplokus parasti mēdz izmantot kā piedevas dažādu ēdienu pagatavošanai.

Diemžēl daudzi nemaz nezina, ka šo abu sastāvdaļu savienojums sniedz ļoti veselīgas un noderīgas īpašības mūsu organismam un imūnsistēmai.

Ķiploki un citroni abi kopā vienā savienojumā spēj samazināt holesterīna līmeni asinīs, attīra aizsērējušos asinsvadus un uzlabo asinsriti.

Ja organismā ir pārāk augsts holesterīna līmenis, kas aizsērē asinsvadus, ir iespējams iegūt sirdslēkmi vai iedzīvoties citās sirds slimībās.

Farmācijas tirgū ir pieejami ļoti daudz medikamenti, kas spēj cīnīties ar šādām veselības problēmām, taču kādēļ piesārņot savu organismu ar ķīmiskiem medikamentiem, ja ir iespējams to darīt ar dabīgām metodēm. Ja savā idkienas ēdienkartē iekļausiet citronus un ķiplokus, jutīsiet, kā uzlabosies vispārējais veselības stāvoklis.

Lielisks kokteilis asinsvadu attīrīšanai. Ir divi veidi, kā pagatavot šo maisījumu.

Lai tos uzzinātu, šķir nākamo lapu


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close