Burvīgs aromāts veļai un mājoklim. Gatavojam dabīgus smaržu maisiņus!

Pirmkārt, lai pagatavotu smaržu maisiņu, sagrieziet divus materiāla gabaliņus aptuveni 5 x 10 cm.

Sašujiet tos kopā ar labo pusi uz iekšu divu pušu garumā un vienas platumā. Maisiņiem labi der lina, kokvilnas un batista audumi, bet caurspīdīgi audumi, piemēram, organza, skaisti izskatās, pildīti ar krāsainām ziedlapiņām.

Otrkārt, apgrieziet maisiņu ar labo pusi uz āru. Nošujiet atvērto galu un izvelciet cauri saitīti, lai to varētu glīti aizvērt, vai vienkārši pēc piepildīšanas aizsieniet ciet ar lentīti.

Treškārt, piepildiet maisiņu ar ziediem vai augiem un aizsieniet ciet.

Daudzas no mīļākajām bērnības atmiņām saistītas ar noteiktām smaržām, piemēram, ar to var saistīties mājās gatavotu cepumu vai lavandas aromāts kumodē. Atsauciet prātā dārgās atmiņas un radiet jaunas, ar ziediem, augiem, kvēpināmo smaržu maisījumiem vai smaržu maisiņiem.

Nav vajadzīgi mākslīgi produkti, piemēram, gaisa atsvaidzinātāji vai smaržu eļļas, lai radītu patīkamu aromātu mājās. Ir daudzi dabīgi līdzekļi, kurus pēc vēlēšanās variet izmēģināt un kā balvu saņemsiet jaukas smaržas bez asām ķimikālijām.


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close