Bišu māšu peru pieniņš – viens no spēcīgākajiem dabas ārstniecības līdzekļiem


Bišu māšu peru pieniņš jeb apilaks, ar ko saime baro bišu māti, ir ļoti augstvērtīgs produkts. Ne bioloģijā, ne medicīnā nav otras vielas, kurai piemistu tāds efekts attīstības veicināšanā un mūža pagarināšanā.

Bišu māšu peru pieniņš ir olbaltumvielām, fermentiem un hormoniem bagāts produkts, kas īpaši ieteicams jaunajām māmiņām, kurām trūkst piena, jo veicina tā rašanos.

Tas ieteicams arī hormonu traucējumu gadījumos, bet vīrieši to nereti lieto potences celšanai.

Šo produktu var dot arī bērniem, kuri atpaliek savā fiziskajā un garīgajā attīstībā, kā arī gados vecākiem cilvēkiem, kuriem sākušās sklerotiskas izmaiņas.

Savukārt pusaudži to drīkst lietot tikai ārsta uzraudzībā.

Tā kā apilaks ir bioloģiski aktīva viela, to, lai nerastos pastiprināts uzbudinājums un tiktu traucēts miegs, nevajadzētu lietot vakaros. Profilakses nolūkos bišu māšu peru pieniņu ieteicams lietot aptuveni mēnesi.


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close