Banānu un alus maisījums skaistiem matiem

Alus ir zināms kā viens no senākajiem matu stirpināšanas līdzekļiem, kas palīdz tos saglabāt veselus. Tā sastāvā ir B vitamīns, dzelzs, magnijs, kālijs un raugs, kas ļoti nepieciešams matu augšanai. Varētu šķist neticami, bet šī līdzekļa iedarbība ir patiesi laba.

Receptē tiek izmantots arī banāns, kas veiksmīgi spēj atjaunot un nodrošināt bojāto matu struktūru. Tas nodrošina matiem dabisko spīdumu, palielina to elastību, veicina augšanu un padara tos daudz spēcīgākus. Arī medus, kas tiek izmantots šajā līdzeklī, ir vitamīnu avots, kas novērš matu izkrišanu.

Lai aizsargātu galvas ādu no blaugznām un uzturēt to tīru, maskai pievienojiet klāt arī olu. Tā palīdzēs aizsargāt galvas ādu no infekcijām.

Lai uzzinātu, kā pagatavot un lietot šo masku, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close