Aromāti, kas uzbudina vīrieti. Vērts atcerēties!

Tā kā dzīvē viena no nozīmīgākajām lomām atvēlēta tieši attiecībām, jo mēs visi vēlamies būt mīlēti, nebūtu lieki uzzināt, kādas smaržas piesaista tieši vīriešus. Kas zina, varbūt tieši tas, kā jūs smaržojat, tik ļoti pievelk jūsu partneri.

Dabiskais ķermeņa aromāts

Tieši šis aromāts ieņem topa pirmo vietu, jo ķermeņa aromāts ir tas, kas spēj uzbudināt vīrieti visvairāk. Cilvēka ķermenis izdala acij neredzamus, taču vīrieša degunam sajūtamus, feromonus, kas palīdz cilvēkam būt daudz pievilcīgākam konkrētas personas acīs. Visvairāk feromons izdalās ap krūtīm, padusēs, ģenitāliju rajonā un zem deguna. Vīrieši teju zibenīgi spēj pēc šī aromāta noteikt, vai viņiem patīk konkrētā sieviete.

Lai uzzinātu, kādi vēl aromāti piesaista vīriešus, šķiriet nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close