Ar šiem paņēmieniem pasargājiet sevi no skauģiem

Skaudība ir jūtas, kas saēd cilvēku no iekšpuses. Tas nozīmē sevi pastāvīgi salīdzināt ar citiem kategorijās “labāk-sliktāk”.

Cilvēks, kurā sarūgtinājumu un aizkaitinājumu izraisa citu panākumi, cieš no mazvērtības kompleksa un neciena paši sevi.

Skauģi vienmēr izplata ap sevi negatīvu enerģiju – tādi cilvēki pin intrigas, tenko, cenšas ieriebt jebkurā iespējamā veidā. Skaudība līdzinās sērskābei, kas saēd normālas attiecības starp cilvēkiem. Ja pietrūkst spēka ar to cīnīties, cilvēks cieš no slikta garastāvokļa, rodas depresija, apātija pret dzīvi, pasliktinās veselība, bieži uzklūp slimības.

Lai tiktu vaļā no skaudības, palīdzēs aktīvas pozīcijas ieņemšana, cenšoties pašapliecināties, atrast jaunus mērķus un iespējas pašam savā dzīvē, vēlme tās īstenot.

Šķiriet nākamo lapu un uzzini, kā pasargāt sevi no skauģiem!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close