Ananasu un kanēļa smūtijs nostiprinās ceļu locītavas un cīpslas

cinnamon-pineapple-smoothie-to-strengthen-knee-ligaments-and-tendons

Ceļi ir ļoti nozīmīgi pareizas stājas veidošanā, tie nodrošina pilnvērtīgu kāju kustību staigāšanas, lēkāšanas un skriešanas laikā. Līdz ar vecumu mēs sākam izjust aizvien vairāk veselības kaites, kas var pavājināt arī mūsu ceļu locītavu elastību un pasliktināt to veselību.

Locītavas un cīpslas zaudē savu mobilitāti, jo ar laiku pazūd smērviela, kas nepieciešama pienācīgai kustību veikšanai.

Pat tad ja saprotam, ka novecošanās un organisma “nolietošanās” process ir dabīgs, mūsu spēkos ir darīt visu, lai uzlabotu vispārējo veselības stāvokli. Mums ir jādara viss, lai asas un straujas kustības neradītu ļoti lielas neērtības vai pat izteiktas un asas sāpes.

Šodien mēs pastāstīsim par kādu ļoti iedarbīgu un noderīgu metodi, kā pēc iespējas ilgāk nodrošināt savas locītavas un cīpslas darba kārtībā.

Šajā receptē ir iekļautas sastāvdaļas, kurām piemīt spēcīgas pretiekaisuma īpašības, kas spēj samazināt sāpes. Recepte, kuras sastāvdaļas satur ļoti daudz C vitamīnu, bromelīnu, silīciju un magniju. Turklāt, šīs barības vielas nodrošina elastību un enerģiju visām organisma daļām.

Lai uzzinātu, kā šādu smūtiju pagatavot, šķir nākamo lapu:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close