7 nelaimi nesoši augi, kurus nedrīkst turēt mājās.. Es pat nebūtu iedomājusies!

Daudzi mājās tur visdažādākos ziedu un augus, taču ne visi no tiem ir parasti skaistuma elementi. Daži augi mēdz būt enerģētiskie vampīri, kas no saviem saimniekiem izsūc visu dzīvības enerģiju.

Lūk, kādus augus labāk savās mājās neturēt – pārlieciniet arī savus tuviniekus un draugus par to!

Begonijas
Begonijas ir ļoti populāri ziedi, kas mēdz dekorēt daudzu cilvēku mājas. Taču šie augu pievelk sev gan pozitīvo, gan negatīvo enerģiju, tādā veidā savam saimniekam sniedzot tikai daļēju labumu.

Kad augs uzņēmis enerģiju, negatīvo tā patur sev, bet daļu pozitīvās – atdod atpakaļ. Nav ieteicams mājās turēt vairāk par vienu begoniju, jo tad var tikt sabojāta energo apmaiņa.

Lilijas
Šie vizuāli nevainīgie augi patiesībā var provocēt skandālu. Tie ir bīstami tādēļ, ka no tiem var pēkšņi un negaidīti saņemt negatīvu enerģētiku. Lilijas turiet vietās, kur jūs nemēdzat būt pārāk bieži, piemēram, dārza mājā.

Paparžaugi
Šie augi labi derēs svaigā dabā un plašās teritorijās. Jūs varat ar tiem dekorēt savu puķu dārzu, ielikt kādā puķu pušķī. Taču nav ieteicams tos speciāli turēt mājās: tas uzņem skābekli un izdala ogļskābo gāzi, tas nozīmē, ka jums šī auga klātbūtnē var rasties galvassāpes.

Lasi vēl: Pēc omītes aiziešanas viņsaulē mazdēls atrada viņas sakrāto naudu. Blakus bija testaments, kas viņu satrieca līdz sirds dziļumiem

Lasi turpinājumu nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru