5 pazīmes, ka Tu kļūsi par miljonāru

Par to sapņo ikviens. Un nemaz neliedzies, ka Tu neesi viens no šiem sapņotājiem. Uzzini, kādas ir pazīmes, kuras noteiks vai Tu esi topošais miljonārs!

Nauda dzīvē nav galvenais, bet ir jāatzīst, ka skumšana skaistā, siltā mājā ir daudz patīkamāka, nekā depresīvu domu sagaidīšana mazā, komunālā dzīvokļa istabiņā. Teorētiski ikviens no mums spēj kļūt par miljonāru, bet noskaidro pazīmes, kuras ļaus tev to saprast ātrāk.

Ienesīga profesija

Izvēloties nākotnes profesiju, būtiski ir apzināties, cik tā ir ienesīga un, cik pieprasīta tā ir. Ja tu izlem apgūt profesiju, kurā nav ievērojamu izaugsmes iespēju, tad tavs sapnis par miljonu, būs un paliks sapnis. Finanšu, grāmatvedības un banku nozare ir vienas no ienesīgākajām industrijām, tāpēc ir vērts pārdomāt savas attiecības ar matemātiku.

Augsts ienākumu līmenis

Tu saņem algu, nomaksā rēķinus, dodies izklaidēties, bet tev vēl joprojām kontā ir pietiekama naudas summa. Tad visticamāk, tev ir diezgan augsts ienākumu līmenis. Bet, lai kļūtu par miljonāru ir arī jāpataupa. Tāpēc mazliet piebremzē ar saviem izdevumiem un sāc noglabāt lielāku naudas summu savā bankas kontā.

Pašiniciatīva

Statistika liecina, ka 8 no 10 miljonāriem paši radīja savus aktīvus, sāka no pilnīgas nulles. Meklējot kopīgus domubiedrus un tādus cilvēkus, kuri vēlas nodarboties ar biznesu un ir gatavi ieguldīt.

Ilgtermiņa mērķis

Pētījumi rāda, ka 3 no 4 miljonāriem ir ilgtermiņa mērķis saistībā ar investīcijām. Viņi pēta investīciju tirgu, seko tam līdzi un izvēlas ienesīgākas ilgtermiņa investīcijas. Īsāk sakot, viņi neskatās uz īstermiņa plāniem.

Attiecīga agresivitāte

Ir būtiski apzināties savas spējas un būt pārliecinātam, par sevi. Neliela bravūra var sniegt tikai par sevi pārliecināta cilvēka iespaidu un parāda citiem, ka “tu neesi ar pliku roku ņemams.”


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close