5 neapstrīdami argumenti – pagarini vasaru, ceļojot rudenī

Līdz ar krītošu kastaņu paukšķiem izplēn saules dāvātā bezrūpība un piezogas skumjas par aizgājušo vasaru. Nekas tā nepalīdz pārvarēt šādas maiņas kā izraušanās no ikdienas dodoties ceļojumā. Ceļojumam nav nepiemērotu laikapstākļu – izvēlies vēlamo galamērķi un jau pēc pāris stundām baudi zelta rudeni Siguldas senlejā vai krāšņo rudeni Gardas ezera apkārtni Itālijā jeb satiec okeāna viļņus Portugālē. Lai iedvesmotu, apdrošināšanas sabiedrība “Seesam” ir sagatavojusi piecus neapstrīdamus argumentus, kas apliecina – rudens ir lielisks laiks doties ceļojumā. Neatliec to!

Lieliski laikapstākļi

Rudens ir laiks, kad vari pagarināt vasaru. Lai gan lietus ir neatņemama rudens daļa, taču tas nebūt nenozīmē, ka katru dienu mūs sagaida bezgalīgi ūdens plūdi un neizbrienamu peļķu pilnas ielas. Tikpat bieži arī rudens mūs lutina ar siltām dienām un saules stari nereti silda tā, ka šķiet, tūlīt, tūlīt būs atkal vasara. Rudens ir iespēja izbaudīt pāris dienu ceļojumu uz Zviedrijai neuztraucoties par pludmalei nozagtajām dienām. Tā ir iespēja arī kopā ar bērniem doties pārgājienos ceļojuma laikā nepārkarstot un neapdegot saulē. Rudens ir lielisks brīdis gariem veloceļojumiem, jo gaisa temperatūras dēļ nenāksies saules nogurdinātam nemitīgi slaucīt sviedrus. Un ja nu tomēr ir izsalkums pēc patstāvīga siltuma un saules, tad pāris stundu lidojuma attālumā ir iespēja ne tikai aplūkot vēsturisku objektus, bet arī baudīt jūras peldes un liegi sagatavoties ziemas mēnešiem.

Ceļo lētāk

Rudens noteikti nav atvaļinājumu laiks lielai daļai strādājošo, līdz ar to arī šajā jomā strādā dzelžaina loģika – jo mazāks pieprasījums, jo lētāka cena. Rudenī ceļot ir lētāk arī vispār zināma fakta dēļ -ceļojuma organizēšanā ir iesaistītas mazāk personas zemā pieprasījuma dēļ. Tas ir viens no būtiskiem faktoriem, kas samazina izmaksas ceļojumiem rudenī, ja to plānošanā ņemat talkā aģentūras. Ceļojot rudenī uz tālākiem galamērķiem un laikus to plānojot noteikti varēsiet ietaupīt. Ne tikai lidojuma un viesnīcu izmaksu dēļ. Apdrošināšanas sabiedrība “Seesam” piedāvā īpašo rudens ceļojumu apdrošināšanu – ievadot kodu RUDENS20, saņem 20% atlaidi savai ceļojuma apdrošināšanai un dodies droši izbaudīt brīvdienas (akcija spēkā līdz 14.10.2018).

Raksta turpinājums nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru