3 sieviešu zodiaka zīmes, kuras būs pašas iekārojamākās visu gadu; Pielūdzēji bariem pakaļ skries

Sieviete – Skorpions

Skaista un noslēpumaina, ļoti enerģiska un pašpārliecināta, pievilcīga un vienmēr jauna savā dvēselē. Sieviete – Skorpions – ir koķeta, piesaista sev uzmanību, un apveltīta ar sievišķīgām un izsmalcinātām manierēm. Tas piesaista vīriešus, padara viņus par šādas sievietes vergiem, un viņa lieliski zina, kā viņus noturēt.

Viņu dēvē par liktenīgo sievieti, bīstamu un spējīgu pazudināt ikvienu kas viņā iemīlas. Cilvēks, kas viņu patiesi iemīlēs, būs spējīgs uz jebkādiem upuriem, pametīs visu – darbu, mērķus un ģimeni.

Un ja viņam nebūs lems atrasties viņai blakus, viņa vienalga paliks par dziļu rētu viņa sirdī, vīrietis vairs nekad nespēs viņu aizmirst. Pie viņas var pielipt vīrieši ar vājāku raksturu. Viņaņem tos savā paspārnē, stiprina viņu garu, spēj palīdzēt sasniegt zināmus dzīves augstumus.

Tomēr vāji vīrieši nav viņas gaumē, viņa dod priekšroku vīrišķīgiem un drosmīgiem vīriešiem, saviem „gara brāļiem”, un tiem, kam tiks viņas uzmanība, būtu jālepojas ar draudzību ar šādu sievieti, jo viņa ir visai prasīga savā draugu vai dzīvesbiedru izvēlē.

Lasi vēl: Tikai no sirds laimīgi pāri pirms gulētiešanas dara šīs lietas

Viņas dzīvē ir daudz kārdinājumu, jo viņa nav no tiem biklajiem, kas sēž klusumā un lasa romantiskus romānus. Sieviete – Skorpions dzīvo pilnvērtīgu dzīvi, vienmēr atrodas notikumu virpulī. Taču viņa prot apslāpēt šos visus kārdinājumus sevī. Tajā viņai palīdz spēja savaldīt sevi un pārvarēt savu dabisku tieksmi pret tādiem netikumiem kā alkoholisms un narkotikas.

Viņa rada sev atbilstošu un cienīgu loku. Viņa nepievērš uzmanību baumām un tenkām, svešam viedoklim. Viņa nekad nepiekāpsies citu priekšā.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru