3 sieviešu zodiaka zīmes, kuras būs pašas iekārojamākās visu gadu; Pielūdzēji bariem pakaļ skries

Katra sieviete no savas zodiaka zīmes saņem dažādas brīnišķīgas īpašības, kas padara viņu īpaši pievilcīgu vīriešu acīs.

Te nu būs 3 sieviešu zodiaka zīmes, kuru pārstāves mazliet vairāk par citām ir apveltītas ar šīm sievišķajām īpašībām.

Sievietes – Zivis

Viņas ir romantiskas sapņotājas ar domīgu skatienu, mīļas un apburošas, ļoti sievišķīgas, ellīgi kārdinošas.

Sieviete, kas, dzimusi Zivju zīmē, izstaro īpašu šarmu, kuram nespēj pretoties vīrieši. Visai bieži sievieti-Zivis var ieraudzīt smalkā un bohēmiskā sabiedrībā, jo tā ir viņas dzimtā stihija.

Sievietes-Zivju garastāvoklis ir ļoti mainīgs, tas mainās no pacilātības līdz pat depresijai atkarībā no mēness fāzēm. Apātiska un nedzīva Jaunmēness fāzē, sieviete-Zivis kļūs enerģiska, līdz ko debesīs iemirdzēsies pilnmēness.

Šī sieviete prot labi ģērbties, viņai ir izsmalcināta gaume; viņa ir dāsna un izdomas pilna dāvanu pasniegšanā; viņai patīk greznība, komforts un viņa nespēj nebūt izšķērdīga.

Šīs jutekliskas un sentimentālās sievietes dzīve paiet gaidot savu princi. Viņas pirmās iepazīšanās ir romantiski puikas, un tieši ar viņu viņi iepazīst pirmos apskāvienus.

Erotika sievietes – Zivju izpratnē ir apbrīnošana, mīlas spēle, nevis fiziska tuvība. Stipri vīrieši, kam nepatīk sentimentālās asaras, parasti pamet viņu, it īpaši, ka viņa nespēj saprast, ka seksā jāprot ne vien ņemt, bet arī sniegt, ko viņa galīgi neprot.

Tieši tāpēc viņa izvēlās psihiski vājus, un viņas atbalstu un mierinājumu alkstošus vīriešus, kas viņai neko nepieprasa, jo tieši ar tādiem viņa jūtas drošībā.

Svaru zīmes sievietes

Pati burvība. Venēra padarījusi viņu mīļu un maigu. Izsmalcinātas manieres un elegance palīdz iekarot pretējā dzimuma sirdis.

Sieviete – Svari nespēs paiet garām skatlogam, kur izliktas rotaslietas. Tā ir viņas kaislība. Viņa nav spējīga turēties pretī pirkumiem. Viņas lādītē var atrast mīļus nieciņus katram dzīves gadījumam. Ar šādu šarmu kā viņai tos nespētu nēsāt neviena cita sieviete.

Viņa izskatās apburoši ne vien zīda un mežģīņu kleitās, bet arī biksēs. Šodien viņa dod priekšroku sportiskajam, bet rīt visi apbrīnos viņas romantisko tēlu.

Viņa prot slēpt savu prātu aiz kautrīga smaida, mīļuma un draudzīguma. Būtu vienkārši grēks apšaubīt viņa patiesumu.

Sievišķīga, neaizsargāta, vāja un maiga – šādas ir šīs zīmes sieviete no pirmā acu uzmetiena. Tai pašā laikā viņa rod sevī spēkus stāties pretī visām bēdām un nelaimēm, kad viņas ģimene nonāk spiedīgos apstākļos. Uz viņu var paļauties grūtajos brīžos, viņa nekad nenodos nedz savus draugus, nedz tuviniekus.

Sekss sniedz šai sievietei tīri fizisku laimi, un lai arī sieviete – Svari alkst saņemt baudu no intīmām attiecībām, šīs sajūtas nekādi neskar viņas dvēseli, un psihisku baudu viņa nesasniedz, un arī nemaz necenšas.

Viņa nekad neizrāda iniciatīvu, pilnīgi paļaujas un partnera prasmēm un fantāziju. Vīrieti nebūtu jāšokē viņas uzvedība pēc seksa: apmierinot savu fizisko kaisli, viņa var uzvesties pilnīgi mierīgi, tā, it kā starp viņiem nekas nebūtu bijis.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru