Zems asinsspiediens. Vēl grūtāk ārstēt nekā augstu!


Ar pazeminātu asinsspiedienu jeb hipotoniju sirgstošiem cilvēkiem nereti uznāk vājums, galvassāpes, reiboņi vai pat samaņas zudums.

Izārstēt hipotoniju ir ļoti grūti, tāpēc nākas lietot asinsspiedienu paaugstinošus preparātus un tautas medicīnas līdzekļus.

* Saberž 20 g žāvētu baltdadža lapu, aplej ar glāzi ūdens, uzvāra, 10 minūtes karsē uz lēnas uguns, silti ietin, pusstundu nostādina, tad izkāš. Lieto pa ēdamkarotei 3–4 reizes dienā asinsspiediena un asinsvadu tonusa paaugstināšanai.

* Četras ēdamkarotes baltdadža lapu aplej ar 4 glāzēm verdoša ūdens, 2 stundas nostādina, tad izkāš. Dzer pa pusglāzei 6 reizes dienā kā organismu nostiprinošu līdzekli.

* Ņem 2–3 ēdamkarotes baltdadža lapu, aplej ar 2 glāzēm verdoša ūdens, nakti nostādina, tad izkāš un izdzer dienas laikā 3 reizēs pusstundu pirms ēšanas kā organismu tonizējošu līdzekli.

* 20 g žāvētu kodīgā laimiņa lakstu aplej ar 1,5 litriem verdoša ūdens, stundu nostādina, tad izkāš. Lieto pa ēdamkarotei 3 reizes dienā, līdz asinsspiediens normalizējies.


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *