Iesmērējiet seju ar tomātu un pāris minūtes pagaidiet. Rezultāti pārsteidz!

if-you-rub-a-freshly-cut-tomato-on-your-face-for-3-seconds-heres-the-incredible-effect

Nav svarīgs dzimums vai vecums, jo ar akni slimo daudzi. Diemžēl akne bojā cilvēka ārējo izskatu, samazina pašvērtējumu, padara ādu ļoti jutīgu un tā mēdz bieži iekaist.

Akne ir zināma kā ādas slimība, kuru parasti izraisa nepareiza vai nepienācīga tauku dziedzeru darbība. Šī slimība nav bīstama un tā noteikti nav letāla, taču tāpat kā jebkuru citu slimību, arī šo ir nepieciešams ārstēt. Pinnes rodas arī no bloķētām ādas folikulām un dziedzeriem.

Ir ļoti daudz līdzekļu, kas paredzēti šīs problēmas risināšanai, taču pareizā produkta atrašanai paies ilgs laiks… Aicinām nesatraukties, jo mums ir pieejams dabīgs līdzeklis šīs problēmas risināšanai! Visticamākais, ka Jums šis līdzeklis jau atrodas mājās.

Lai uzzinātu, kā ārstēt akni ar tomātu, šķir nākamoo lapu


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close