16 granātābolu sniegtie labumi mūsu veselībai!

642x361-can_you_eat_pomegranate_seeds

Granātāboli – lielisks auglis, kas tiek izmantots kulinārijā, kosmetoloģijā un ārstēšanā. Tam piemīt salda, izteikta garša un vesela virkne noderīgu īpašību.

Lūk, 16 iemesli, kādēļ savā ēdienkartē jāiekļauj granātāboli!

  1. Lielisks palīgs cīņā pret impotenci. Granātābolu sastāvā ir antioksidanti, kas samazina aterosklerozes un impotences riskus.
  2. Samazina iekaisumu – granātābolu sastāvā ir ļoti daudz C vitamīnu, kas palīdz ārstēt iekaisumus, kā arī cīnās pret astmu, klepu, kakla sāpēm un krepitāciju.
  3. Pasargā šūnas no to bojāšanās, jo šī augļa sastāvā ir ļoti daudz antioksidantu, kas novērš brīvo radikāļu negatīvo iedarbību. Ja brīvie radikāļi uzkrāsies organismā, tie uzbruks šūnām un bojās tās. Risinājums – regulāra granātābolu augļu vai to sulas lietošana uzturā.
  4. Palīdz ārstēt anēmiju, jo granātābolu sastāvā ir ļoti daudz dzelzs, kas paaugstina hemoglobīna daudzumu organismā un ārstē tādā veidā anēmiju.

Lai uzzinātu arī pārējos svarīgos iemeslus, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close